Šiandiena

  Šiandien Seirijai, neseniai atšventę savo 500-jį gimtadienį, yra  vienas gražiausiai tvarkomų Dzūkijos miestelių. Čia gausu želdynų, gėlynų, nedidelių skverų su suoleliais poilsiui, daug  medžio meistrų išskobtų skulptūrų. Atskirai reiktų paminėti prieš keletą metų pradėtą sodinti Senjorų parką. Tai  Seirijų mokyklos II-sios laidos abiturientų dovana miesteliui. Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazija 2011 m. bendrojo lavinimo mokyklų grupėje buvo pripažinta viena geriausiai besitvarkančių savo teritoriją. Savo sodybų grožiu rūpinasi ir miestelio gyventojai.
 Duris duris atverė renovuotas kultūros centras bei biblioteka, veikia socialinių paslaugų centras"Šilas". Miestelio mažuosius gyventojus pasitinka atnaujintas vaikų lopšelis-darželis "Žibutė".Vyresnieji vaikai  mokosi irgi dar dažais kvepiančioje  gimnazijoje.
   Miestelio gyventojų sveikata rūpinasi ambulatorijos gydytojai ir slaugytojos. Yra vaistinė.
   Veikia keletas įvairios paskirties parduotuvių, kavinė bei viešbutis.Seirijiškiai  ir miestelio svečiai gali pasigrožėti žirgyne auginamais ir treniruojamais žirgais.
     Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčia pasitinka savo tikinčiuosius baltuojančiu renesansiniu fasadu, jaukiu  neogotikiniu vidumi ir vertingais bažnytinio meno kūriniais.