2018 m. gruodžio 21 d., penktadienis

Pamąstymai
  Ne visada susiklosčiusios aplinkybės paklūsta mūsų norams ar galimybėms. Šiandien - paskutinė ilgametės Seirijų seniūnės Česlovos Šmulkštienės darbo diena.  Prabėgo daugiau nei aštuoniolika metų, atiduotų Seirijams ir miestelio apylinkėms.
  Šiandien dar galime kreiptis, gerbiama ir miela Seniūne, Jūsų neišsenkančios energijos, darbštumo, užsisipyrimo dėka Seirijai kėlėsi, augo, gražėjo. Ne tik Seirijai, bet ir seniūnijos gyvenvietės, kaimai. Jūs mokate suklupusiam padėti atsikelti, ištiesti pagalbos ranką bėdon patekusiam, mokate pagirti, paskatinti ar kartu sėkme pasidžiaugti, o kai reikia, pabarti ar griežtą žodį ištarti, esate reikli sau ir aplinkiniams. Tokia ir likite.
   Neatsisveikiname. Sakom - iki pasimatymo!  Nes esate su bendraminčiais įkurtos bendruomenės vadovė ir siela.  O kiek   idėjų  dar nespėjote įgyvendinti, kiek darbų liko nenuveikta.
   Asmeninės laimės Jums, stiprios sveikatos. Gražių Jums artėjančių švenčių!

                                            Seniūnijos gyventojai

4 komentarai:

 1. Nors gyvenu ir ne šioje seniūnijoje, tačiau gerai pažįstu gerbiamą seniūnę. Linkiu kuo geriausios sveikatos Jai, sėkmės ir viso ko geriausio, Mano prisiminimai tik labai geri apie jus ponia seniūne. Gražių Jums švenčių.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ačiū už tai, kad mylimus Seirijus padarėte vienu iš gražiausių Lietuvos miestelių. Pagarba Jums.

  AtsakytiPanaikinti
 3. tikrai labai daug širdies atidavė seirijams ,labai gaila ,bet linkime jums daug sveikatos,stiprybės .kantrybės .linksmų švenčių.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Saunuole tikrai.daug ka nudarius teisingai.geriu svenciu

  AtsakytiPanaikinti