2018 m. rugsėjo 30 d., sekmadienis

Renginys

                                 


RUDENS TAKU
 2018

   Ne, tai ne vėjas. Tai atsisveikinančios gervės sparno mosto dvelksmas. Ne, tai ne šalna. Tai sidabro karoliai voratinklių gijose.  Ne, tai ne vienas takelis. Tai dideli ir platūs rudeniškais lapais nubarstyti takai, kuriais iš visų didelės Seirijų seniūnijos miestelių, gyvenviečių, kaimų kaimelių, kas ratuoti, kas pėsčiomis traukė į kultūros namus pasidžiaugti nuveiktais darbais, smagiai pasibūti, su seniai matytais pabendrauti, pasilinksminti.
 Stalai lūžo nuo išradingų šeimininkių paruoštų gardumynų, akis malonino rudeninės kompozicijos. Pats Lazdijų savivaldybės meras A.Margelis savo dalyvavimu pagerbė, šeimas, šiais metais susilaukusias mažylių, dosniai apdovanojo ir visiems gražių žodžių negailėjo. Dar seniūnijos šeimininkė Č. Šmulkštienė sveikinimo žodį tarė ir gražiai besitvarkančius sodybų šeimininkus apdovanojo. O jau dainorių balsų gražumas ir dainų skambumas, šokėjų kojų miklumas.
   Kas nedalyvavot, pažiūrėkit ir kitais metais atvykit. Kas dalyvavot, smagias akimirkas prisiminkit. O kitą rudenį vėl tuo pačiu taku...  

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą