2017 m. rugsėjo 23 d., šeštadienis

Renginys

       Rudens taku
 Greit sukasi laiko ratas. Vėl pamiškėse liepsnoja šermukšniai, soduose nuo derliaus naštos linksta vaismedžių šakos, miškai pilni baravykų, o šeimininkių virtuvės kvepia obuolių pyragais...
  Nors šiųmetė vasara nelepino šiluma, o lietumi nešini pilki debesys buvo dažnesni svečiai nei saulės spinduliai, penktadienio popietę Seirijų seniūnijos gyventojai rinkosi į kultūros namus pasidžiaugti pačių užaugintomis daržų ir laukų gėrybėmis, pagerbti kantriuosius ūkininkus ir šeimas, puoselėjančias savo sodybas, paragauti išradingų šeimininkių paruoštų patiekalų. 
   Šventės pradžią paskelbė, sveikinimo žodį tarė ir išradingiausiai savo sodybose besitvarkančius apdovanojo seniūnė Č. Šmulkštienė.
   Linko stalai, gausiai nukrauti gardžiausiais valgiais, išpuošti rudeniškomis puokštėmis. Savo medžioklės trofėjus demonstravo ir gardžia sriuba vaišino medžiotojai. Akis malonino rankdarbių mėgėjų darbų paroda.  Skambėjo nuotaikingi muzikiniai kūriniai, atliekami Talokio liaudiškos muzikos ansamblio "Volungėlė", Seirijų liaudiškos muzikos kapelų "Seirija" ir "Savi", smagiai sukosi jaunų ir vyresnių šokėjų poros.
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą