2015 m. lapkričio 22 d., sekmadienis

Renginys

    Seirijuose -
     jubiliejinė
 Gerumo šventė

  Per dešimtmetį po visą Lietuvą pasklido Seirijų bendruomenės Gerumo obuoliai, plačiai nunešę atgarsius apie mūsų krašto žmonių gerumą. 
  Į jubiliejinį Padėkos vakarą susirinko gausus būrys seirijiškių, svečių. Savo apsilankymu susirinkusius pagerbė LR Seimo nariai Kristina Miškinienė ir Vytautas Juozapaitis, Lazdijų r. savivaldybės meras Artūras Margelis bei Tarybos nariai Jūratė Juodzevičienė ir Ričardas Dulskas, Lazdijų dekanato dekanas, Metelių klebonas Vytautas Prajara, profesorius Juozas Galdikas, Seirijų parapijos klebonas Vitas Eidukaitis, Lazdijų savivaldybės administracijos direktorius Audrius Klėjus, Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Rasa Kazlauskienė, Seirijų seniūnijos verslininkai, įmonių bei įstaigų vadovai, seniūnaičiai. Visus atvykusius pasitiko vakaro šeimininkė Seirijų seniūnė, bendruomenės pirmininkė Česlova Šmulkštienė.
   Šiais metais Gerumo obuoliai ir padėkos įteiktos gausiam būriui geradarių. Už kaimyniškumą ir paslaugumą - Teresei Vekterienei, Jolantai Turčinaitei  ir Vladui Stašauskui. Už iniciatyvumą, ištiestą pagalbos ranką - Lijanai Kubilienei, Ritai Turčinavičienei ir Elvyrai Jasinskienei. Už kantrybę ir atjautą - Virginiją Bražinskienę, už besąlygišką rūpinimąsi savo aptarnaujamos zonos klientais - laiškininkę Virginiją Sebestinienę. Už sportinę veiklą - Redą Kašelionį, Egidijų Turčinavičių, Aurimą Kubilių ir Luką Rutkauską. Už materialinę pagalbą - Vasiliną Jakštienę, Juozą Alenską ir Juozą Talandį. Už švietėjišką ir kultūrinę veiklą - Agnę Bražinskienę ir Vidą Simanauską.
  Ne tuščiomis atvyko ir svečiai.
  Seimo narė K. Miškinienė už veiklumą įteikė dovanas ir padėkas Seirijų gimnazijos socialinei darbuotojai J. Juodzevičienei ir Seirijų seniūnei Č. Šmulkštienei.
  Po, deja, likimo nelepintos, bet drąsios ir linksmos mergaitės Inetos padėkos, suvirpinusios kiekvieno širdį, Lazdijų rajono meras A. Margelis nustebino mergaitę dovana - nešiojamu kompiuteriu.
  Profesorius J. Galdikas materialiai parėme nelaimės ištiktą Tomą ir jo šeimą.
  Seimo narys, Nacionalinės premijos laureatas, profesorius Vytautas Juozapaitis nominantams ir visiems susirinkusiems padovanojo dainą. Ir ne vieną.
   Šiltais ir spalvingais kūriniais džiugino Vilniaus kolegijos docentė Eglė Juozapaitienė ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentė Ieva Juozapaitytė.
  Graži gerumo ir meilės šventė prabėgo kaip akimirka.
  Nuoširdus AČIŪ rėmėjams: Lazdijų rajono savivaldybei, verslininkams B. ir P. Jurkevičiams, A. ir G. Šmulkščiams, J. ir S. Virkiečiams, ūkinikams R. Kašelioniui, A. Žėkui, T. Urbonavičiui, Žagarių kaimo gyventojui R. Mikelioniui ir jo draugams, paslaptingiems Gervėnų kaimo gyventojams, visiems, pervedantiems 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio, ir kitaip prisidėjusiems, Lazdijų kultūros centro ir Seirijų kultūros namų darbuotojams.
  - Kiekvieną dieną stabtelėkite bent akimirkai ir leiskite paglostyti saulei veidą. Atsisėskite ant upelio kranto paklausyti kaip alma vanduo, čiulba paukščiai, ošia pušys. Išgirskite, kaip aplinkinis pasaulis kalba su jumis. Išgirskite. Ir tai tebūna įkvėpimas naujiems darbams ir sumanymams, - baigdama vakarą kalbėjo renginio vedėja Lina Sakalauskienė.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą