2015 m. rugsėjo 30 d., trečiadienis

Renginys


Įteiktos mero padėkos sėkmingiausiems Seirijų krašto ūkininkams

 Rugsėjo 25 d.  Seirijuose vyko tradicinė šventė „Rudens taku“. Joje dalyvavęs Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis sveikino Seirijų seniūnijos bendruomenę, gausiai susirinkusią į miestelio kultūros namus. Meras pasidžiaugė salėje eksponuojamų rudens gėrybių įvairove, teigdamas, jog tai puikus įrodymas, kad šiame krašte derlius šiemet puikus, o žmonės darbštūs ir nestingantys idėjų.
      Derliaus šventės proga taip pat meras įteikė padėkos raštus Seirijų seniūnijos ūkininkams Julijai ir Vladui Janulioniams, Genutei ir Vytautui Kolkams bei Aušrai ir Arūnui Žėkams už sėkmingą ūkininkavimą ir žemdirbystės tradicijų puoselėjimą, o Seirijų seniūnijos seniūnei Česlovai Šmulkštienei dovanojo saldžių rudens gėrybių pintinę. Seniūnė dėkojo merui už dovanas bei  visiems, kad taip noriai susirinko į šventę, džiaugėsi, jog susitikti su seniūnijos gyventojais atvyko ne tik rajono meras, bet ir prof. Juozas Galdikas, Seimo nariai  Birutė Vėsaitė bei kraštietis Valdas Vasiliauskas. Č. Šmulkštienė sakė tikinti, jog ir ateityje gausios Seirijų seniūnijos, kurią sudaro net aštuonios seniūnaitijos, gyventojai išliks tokie darbštūs, tvarkingi ir kūrybingi. Todėl atsidėkodama už nuoširdų bendravimą, nuolatinę pagalbą bei aplinkos puoselėjimą, šventės šeimininkė įteikė padėkas aktyviausioms šių metų Seirijų seniūnijos šeimoms.
     Nuoširdžius sveikinimus palydėjo nuotaikinga meninė programa, kurią pristatė Seirijų kultūros namų saviveiklininkai bei Seirijų Antano Žmiudzinavičiaus gimnazijos mokiniai. Vėliau vyko suneštinės seniūnaitijų vaišės, kurios stebino ne tik kvapų ir skonių įvairove, bet ir patraukliu bei kūrybingu pateikimu.                                   Lazdijų r. savivaldybės informacija
   
           AČIŪ Lazdijų r. savivaldybės viešųjų ryšių specialistei Neringai Rasiulienei.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą