2015 m. sausio 2 d., penktadienis

Skelbimas

Seirijų bibliotekoje
steigiamas

 Trečiojo   Amžiaus Universitetas
Kviečiame visus, kurie yra aktyvūs, nori veiklos, nėra nusivylę gyvenimu ir atvirkščiai, kviečiame ir tuos, kurie jaučiasi vieniši, visų pamiršti, kurie dėl įvairių priežasčių neturėjo galimybės siekti mokslų arba gilinti žinias tose srityse, kuriose norėjo. Kviečiame ir tuos, kurie visą gyvenimą kaupė tam tikrų sričių žinias, o dabar norėtų savo patirtimi ir žinojimu pasidalinti su kitais. Trečiojo Amžiaus Universitetas (vėliau TAU) - pažangi mokymosi ir bendravimo priemonė vyresnio amžiaus žmonėms.
TAU - paskatinimas vyresnio amžiaus žmonėms bendrauti, keliauti, galimybė įgyti žinių, pasijusti reikalingais, naudingais, įdomiais ne tik sau, bet ir kitiems, nes TAU sudaro sąlygas ir saviraiškai, ir patirties sklaidai. Į TAU priimami visi norintieji, kuriems jau sukako 45 ar daugiau metų (amžius neribojamas). Nėra nei išsilavinimo, nei socialinės padėties cenzo.
Numatomi šie studijų fakultetai – dvasinio tobulėjimo ir psichologijos, fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos, kultūros ir menų, kraštotyros ir turizmo, informacinių technologijų, tačiau jie gali kisti pagal būsimų studentų poreikius. Užsiėmimai tęsis ne ilgiau kaip 3 akad. valandas, bus nemokami ir vyks kartą ar du kartus per mėnesį dvejus metus. Jokių įskaitų ir egzaminų! Baigusieji gaus tam tikro fakulteto baigimo diplomus.
Norintys dalyvauti universiteto veikloje, turi užpildyti prašymą – anketą Seirijų bibliotekojeŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  iki sausio 19 dienos!
Trečiojo Amžiaus Universiteto  atidarymas sausio 21d. 15val.
     Kontaktai pasiteiravimui: Telefonas : 8  620 94890 

                                                 El. paštas :  agne@brazinskiene.lt