2016 m. lapkričio 20 d., sekmadienis

Renginys

SEIRIJUOSE VIENUOLIKTĄ KARTĄ IŠDALINTI GERUMO OBUOLIAI

   Gerumui nėra  amžiaus ribos. Kas gi žmogui padėjo, į kieno petį atsirėmė ar kas tiesiog tuo metu buvo šalia? O tai, apie ką svajoti buvo nedrąsu, žiūrėk virsta tikrove...
  Gerumo angelo sparnu palytėti šeštadienio vakarą Seirijuose išdalinti Gerumo obuoliai. Jau vienuoliktą kartą. Šį kartą kitaip. Į Seirijų kultūros namus susirinkę bendruomenės nariai, jų artimieji ir vakaro svečiai buvo prašomi aukoti sunkių ligų užkluptiems Seirijų seniūnijos gyventojams.
   Už aktyvią socialinę veiklą Lazdijų savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Lina Margelienė Gerumo obuolius ir padėkas įteikė Rimai Babarskaitei ir Violetai Strankauskienei.
   Už bendruomeniškumą seniūnė Česlova Šmulkštienė apdovanojo Steponą Jurčiukonį ir Virgilijų Adomavičių. 
   Už kaimyniškumą iš savivaldybės  nario Ričardo Dulsko rankų apdovanojimus atsiėmė Gema ir Vitalius Balioniai ir Jonas Žarnauskas. 
   Už pagalbą ir rūpestį šalia esančiam Seirijų parapijos klebonas Sigitas Bitkauskas  Gerumo obuolius įteikė  Onutei Matikonienei ir Irenai Mikelionienei.
   Lazdijų dekanato dekanas Vytautas Prajara padėka ir gerumo  simboliu pagerbė Metelių kaimo šviesuolę  Oną Kubilienę.
  Už nuoširdų darbą gimnazijoje direktorė Zita Ščerbetkienė dėkojo Stasei Janavičienei.
   Gausių šeimų  Mamas ir Tėčius - Juliją ir Vladą Janulionius bei Onutę ir Vytautą Zubrevičius pasveikino ir gerumo simbolius įteikė Seimo narys Zenonas Streikus.
   Su dovanomis į šventę atvyko Lazdijų savivaldybės meras Artūras Margelis. Jis išpildė gimnazisto Ryčio Skvarčiaus svajonę - vaikinui padovanojo nešiojamąjį kompiuterį. Mokyklos pedagogų nuomone - Rytis yra itin kultūringas ir gabus menams mokinys. 
    Susirinkusiems muzikos kūrinius dovanojo operos solistas maestro Virgilijus Noreika ir pianistas bei dirigentas Vytautas Lukočius, jaunieji atlikėjai - meteliškė smuikininkė Simona Alksninytė ir gitaristas Vytautas Sakalauskas iš Seirijų. 
    Po iškilmingos renginio dalies vakaro šeimininkė Seirijų seniūnijos seniūnė visus susirinkusius pakvietė tradicinei Gerumo vakarienei.
    Renginio metu paaukotas pinigines lėšas suskaičiuos išrinkta komisija. Jos bus perduotos trims negandų paliestoms  bendruomenės šeimoms.
   Nuoširdus AČIŪ rėmėjams, partneriams, visiems aukojusiems, kitaip prisidėjusiems.
   Renginys dalinai finansuojamas projekto "Gražioje aplinkoje gražios tradicijos bujoja" lėšomis.
   


                                     Ingos Alenskaitės  nuotraukos

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą