2016 m. balandžio 20 d., trečiadienis

Renginiai

   
         Susitikimai 

    Balandžio 13 d. Seirijų TAU klausytojai susitiko su teatro ir kino aktoriumi, režisieriumi, mokytoju, rašytoju Robertu Šarknicku. Šio žmogaus pavyzdys gali būti didele paguoda visiems, dėl kokių nors priežasčių atsidūrusiems globos namuose. Kad net ir po tokių išgyvenimų galima susikurti tokį gyvenimą, kuriame atsirastų vietos meilei, šeimai, kūrybai.
      Studentai labai susidomėję klausėsi R. Šarknicko pasakojimo apie gyvenimą internatuose ir pas globėjus, apie filmo " Nepalikit, prašau " kūrimą, skaitomų ištraukų iš lektoriaus knygos " Šarkos sielos šauksmas". Paskaitos klausytojai noriai pirko autoriaus pasirašytas knygas, tuo prisidėdami prie globos namuose gyvenančių vaikų gerovės.

    Šį trečiadienį studentai klausėsi Ilonos Kalinauskienės paskaitos apie moteris ir gėles. Moterų poveikis aplinkiniams, spalvų reikšmė ir svarba drabužiuose, gėlių ir moterų santykiai - tokios buvo šios paskaitos temos. Nuostabias dainas ir puikią nuotaiką padovanojo Varnėnų laisvalaikio salės daininikai ir muzikantai bei jų vadovė Irina Bielskienė.

   Nuoširdžiai dėkojame lektoriams. Už suteiktą  pastogę  dėkojame Lazdijų kultūros centrui. Už sugrąžintą muziką ačiū sakome Seirijų kultūros namų meno vadovui Vytautui Rutkauskui. Ačiū visiems, buvusiems kartu ir prisidėjusiems prie renginių organizavimo.
                     
                                                                                                         Seirijų TAU informacija

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą