2015 m. spalio 6 d., antradienis

Skelbimas

Seirijų bibliotekos

         Trečiojo 

Amžiaus   Universitetas

     kviečia prisijungti visus, kurie yra aktyvūs, nori veiklos, nėra nusivylę gyvenimu ir atvirkščiai. Kviečia ir tuos, kurie jaučiasi vieniši, visų pamiršti, kurie dėl įvairių priežasčių neturėjo galimybės siekti mokslų arba gilinti žinias tose srityse, kuriose norėjo. Taip pat ir tuos, kurie visą gyvenimą kaupė tam tikrų sričių žinias, o dabar norėtų savo patirtimi ir žinojimu pasidalinti su kitais.
   TAU - paskatinimas vyresnio amžiaus žmonėms bendrauti, keliauti, galimybė įgyti žinių, pasijusti reikalingais, naudingais, įdomiais ne tik sau, bet ir kitiems, nes TAU sudaro sąlygas ir saviraiškai, ir patirties sklaidai. Į TAU priimami visi norintieji. Nėra nei išsilavinimo, nei socialinės padėties cenzo.
Numatomi šie studijų fakultetai – dvasinio tobulėjimo ir psichologijos, fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos, kultūros ir menų, kraštotyros ir turizmo, informacinių technologijų, tačiau jie gali kisti pagal būsimų studentų poreikius. Užsiėmimai tęsis ne ilgiau kaip 3 akad. valandas, bus nemokami ir vyks kartą ar du kartus per mėnesį dvejus metus. Jokių įskaitų ir egzaminų! Baigusieji gaus baigimo diplomus.
Norintys dalyvauti universiteto veikloje, turi užpildyti prašymą – anketą Seirijų bibliotekoje iki spalio 20 dienos!
Kontaktai pasiteiravimui: Telefonas : 8 620 94890
El. paštas : agne.brazinskiene@gmail.com

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą