2015 m. spalio 29 d., ketvirtadienis

Renginys

SEIRIJŲ TREČIOJO AMŽIAUS 
UNIVERSITETE - ANTRŲJŲ MOKSLO 
METŲ PRADŽIA

     "Žmogus - kaip paukštis: jam reikia keliauti, pažinti, sukti ratu virš savo gimtinės, o apkeliavus pusę pasaulio, sugrįžt atgalios. Žmogus - kaip medis: auga visą savo gyvenimą, tvirtėja, augina savo vaisius, tiesia šakas į saulę ir su kiekvienais metais tampa vis brandesnis, ištvermingesnis. Nesakysiu, kad žmogus  - kaip vaikas. Nes vaikas ir yra žmogus. Žmogus, kuris augs, suks ratus po pasaulį, ties savo rankas, kaip šakas, ir mokysis. Mokysis  gerumo, mokysis pažinti apgavystes, mylėti ir ta meile dalintis. Ar kada išmoks viską iki galo? Ar galės kada pasakyti – aš viską žinau? Žinoma, kad taip! Bet kol jis taip manys, jis ir bus dar vaikas. Kai suvoks, kad visko nežino taps brandžiu žmogumi. Nes tam, kad būtume pilnaverčiais žmonėmis, mes mokomės visa gyvenimą", - pradėdama Seirijų Trečiojo amžiaus universiteto antrųjų mokslo metų pradžios iškilmes kalbėjo universiteto renginių organizatorė Daiva Povilanskienė.
    Į Mokslo metų pradžios šventę atvyko gausus būrys svečių. 
  Sveikinimo žodį tarė ir  Lazdijų savivaldybės mero  A. Margelio dovanas - rašiklius bei Vidmanto Povilionio, Pasipriešinimo sovietinei okupacijai dalyvio, Aukščiausiosios Tarybos akto dėl Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo     signataro, istoriko, geneologo paskaitą apie genetiką - įteikė Lazdijų savivaldybės mero pavaduotojas G. Salatka.
  Dovanomis ir gražiausiais palinkėjimais nešini atvyko Alytaus bei Lazdijų TAU atstovai, Lazdijų viešosios bibliotekos direktorė R.Rudienė. 
   Seirijų TAU dekanė Agnė Bražinskienė pasidžaugė universiteto klausytojų gausa, gražiu bendravimu bei sutarimu, padėkojo svečiams už linkėjimus ir dovanas. Nepamiršti labiausiai prie sėkmingos universiteto veiklos prisidėję. Už nuolatinę pagalbą rengiant renginius ir gražius kaimyniškus santykius padėka įteikta Lazdijų kultūros centro direktoriui A. Sujetai, už palaikymą ir paramą - Lazdijų viešosios bibliotekos direktorei R. Rudienei, už gyvas pamokas kelionių metu - gidui J. Malinauskui, už aktyvų dalyvavimą organizuojant universiteto veiklą - F. Skvarčienei, G. Ptašnykienei, T. Turčinavičiui, A. Alenskienei.
   Renginio metu tolimiausias sielos kerteles nuostabiais ir puikiai atliktais romansias virpino I. Gudebskienė ir E. Malinauskienė. Duetui gitara akomponavo Gintaras Gražulevičius.
  Dar ilgai Seirijų kultūros namuose negeso šviesos. Buvo apie ką pasikalbėti prie arbatos puodelio, smagu pasisisukti šokio ratelyje.
  
     

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą