2015 m. rugsėjo 10 d., ketvirtadienis

Viešnagė


"ŠILO" VAIKŲ VASARA

   2015 m. rugpjūčio 25 d. Alytuje vyko trečiasis vaikų dienos centrų suvažiavimas „Dzūkijos vaikų vasara - 3”, kuriame jau antrus metus  iš eilės dalyvavo ir Seirijų bendruomenės komiteto vaikų dienos centro „ Šilas“ vaikai. Kaip ir kiekvienais metais šventę pradėjo Alytaus socialinių paslaugų centro direktorė Gita Špucienė. Sveikinimo kalbas sakė Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius, šventės organizatoriai ir rėmėjai. Prie šventės organizavimo daug prisidėjo  Alytaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai.
    Linksmoje šventėje netrūko žaidimų, šokių ir varžybų, dovanų ir padėkų.
   Po vienuolikos komandų prisistatymų ir gaivių ledinių vaišių vyresnieji vaikai dalyvavo policijos pareigūnų organizuotose sportinėse rungtyse: virvės traukime, šokinėjime su maišais, mėtyme į krepšį. Būtent virvės traukimo rugtyje Seirijų vaikų dienos centro vaikai užėmė trečią vietą ir gavo medalius. Krepšinio rungtyje užimta antroji vieta, o mergaitės  šokinėjimo per virvutę rungtyje taip pat pelnė antrą vietą.
   Mažesni vaikai dalyvavo Lėlių teatro sumanytose kūrybinėse rungtyse:  reikėjo surasti lobį, pūsti ir sprogdinti balionus bei kitaip linksmai pelnyti asmeninius ar komandinius saldžius prizus.
   Po apdovanojimų visi dalyviai su policijos įžymybe Amsiu sušoko nuotaikingą šokį.
  Renginio pabaigoje atvyko Alytaus miesto baikerių klubo nariai, kurie savo motociklais pradžiugino vaikus ir užbaigė šią gražią vaikų šventę. 
        Tikimės vėl susitikti kitą vasarą. Iki.


 Šventės įspūdžiais pasidalino Rita Subačiūtė, vaizdais -  Rima Babarskaitė.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą