2015 m. birželio 9 d., antradienis

Sportas

                         Verta kovot iki galo
 
2015 m. Lazdijų rajono seniūnijų SPORTO ŽAIDYNĖSE, kurios yra vienas iš kasmetinės "Pasienio fiestos" renginių, dalyvavo Seirijų seniūnijos tinklinio, futbolo, krepšinio, stalo teniso ir smiginio komandos.
Puikiai pasirodžiusi smiginio komanda (Redas Kašelionis, Vidas Stašauskas ir Egidijus Turčinavičius) nepaliko jokių vilčių varžovams ir buvo pripažinta nugalėtoja.


Redo Kašelionio, Tomo Urbonavičiaus ir Vido Stašausko atstovaujama komanda stalo teniso varžybose užėmė II vietą.
Po taurę taip pat iškovojo tinklinio jungtinės komandos, kuriose žaidė seirijiškiai Andrius Strankauskas ir Arūnas Žėkas.
Nors nei krepšinio (Lukas Mickus, Rytis Šalkauskas, Robertas Burba) nei futbolo (Adolis ir Ramūnas Radžiukynai, Vytautas Sakalauskas, Mindaugas Lasavičius, Aurimas Kubilius, Lukas Rutkauskas, Lukas Savostas, Ignas Strankauskas, Ignas Kubilius, Edmundas Narusevičius) komandos prizinių vietų nepelnė, bet žaidė garbingai ir pasiaukojančiai.
Seirijų bendruomenės komiteto pirmininkė Česlova Šmulkštienė ir visa Seirijų bendruomenė nuoširdžiai dėkoja visiems sportininkams varžyboms ir treniruotėms aukojusiems savo laisvalaikį, asmenines lėšas. JŪS TIKRAI ŠAUNŪS!

                                        Lazdijų sporto centro  nuotraukos

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą