2015 m. birželio 25 d., ketvirtadienis

Renginys


 Lietus Joninių nakties laužo        neužgesino

    Kai negali pakeisti situacijos, tenka keisti požiūrį. Arba aukštakulnius į aulinius, o vasarinius parėdus  į lietpalčius. Vietoj Joninių vainikų, nupintų iš devyniuose laukuose surinktų dvidešimt septynių žolynų, tinka ir skėčiai. Tokia jau ta lietuviška vasara.
   Kitaip ir būti negalėjo - Joninių šventė Seirijuose įvyko. Na ir kas, kad beveik visą laiką merkė lietus. Svarbiausia nusiteikimas ir gera nuotaika. Seiliūnų  laisvalaikio salės kapelos "Savi", grupių "DaFlylk" ir "AEG"  muzikantai ir dainininkai, Seirijų gimnazijos tautinių šokių kolektyvo "Atžalynas" šokėjai davė garo kaip reikiant. Nepasididžiavo - Jonų ir Janinų pasveikinti ir ąžuolų vainikais bei dovanomis varduvininkus pamaloninti į šventę užsuko  Lazdijų r, savivaldybės Tarybos nariai  Jūratė Juodzevičienė ir Ričardas Dulskas, Seirijų seniūnijos seninūnė Č. Šmulkštienė. Gėlių vainiku pasidabinus ir "andarokų paskaišius"  susirinkusius linksmino pati Marceliukė. Visoms linksmybėms dirigavo iškalbingoji vakaro vedėja Daiva Povilanskienė, spėjusi visur: ir loterijos laimingus bilietus paskelbti, ir laimėjimus įteikti, ir su šventės dalyviais pabendrauti.
.  Vakaro smagumus vainikavo didžiulis Joninių laužas ir rėmėjų dovanotas fejerverkų lietus.
   Kuo nuoširdžiausiai dėkojame UAB "Pandora", Seirijų girininkijai, Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazijai. Ačiū tariame Linai Aukštinytei-Macevičienei, Arūnui Žėkui, Tautvydui Jezerskui, Rimvydui Mikelioniui. Ir, žinoma, ačiū visiems atėjusiems.

   Projektas finansuotas iš Dzūkijos VVG įgyvendinamos Lazdijų rajono kaimo plėtros strategijos 2010-2015 m.

                                  nuotraukos  L. Sakalauskienės ir A. Alenskienės

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą