2014 m. gruodžio 22 d., pirmadienis

Renginiai


Vaikų darželį ,,Žibutė“ jau aplankė Kalėdų Senelis

                      Besisukantis laiko ratas pradėjo skaičiuoti paskutines 2014 – ųjų metų dienas. Dabar tas metas, kai įvairiose organizacijose, įstaigose rengiamos senųjų metų palydėtuvės ir naujųjų sutiktuvės, prisimenamos ir bene gražiausių metų švenčių – Šventų Kalėdų – tradicijos ir jų prasmė. O kokios metų pabaigos šventės be Kalėdų Senelio?
                    Tikriausiai aplankyti vieną iš pirmųjų įstaigų Lazdijų rajone Kalėdų Senelis pasirinko Seirijų vaikų lopšelį – darželį ,,Žibutė“. Čia gruodžio 18 dieną buvo surengta kalėdinė popietė darželinukams bei jų tėveliams ir kitiems šeimos nariams. Su gausybe dovanų atkeliavus Kalėdų Seneliui, prasidėjo šventė. Kaip ir kasmet, taip ir šiemet auklėtojos su mažaisiais parengė šiltą ir gražią programėlę. Patys mažiausieji dainavo nuotaikingas daineles, o vyresnieji pastatė spektakliuką ,,Lauk – ateis, paremtą bibliniais motyvais. Buvo malonu stebėti mažuosius aktorius, kruopščiai ir iš širdies atliekančius savo vaidmenis. Tai ilgų repeticijų ir beribės auklėtojų kantrybės rezultatas.
                  Už gražų pasirodymą, žaidimus ir šokius kartu su Seneliu, pastarasis iš savo didelio maišo traukė vieną po kitos kalėdines dovanėles. Mažieji darželinukai apspitę Kalėdų Senelį nekantriai laukė saldžių staigmenų. Šiais metais vaikučiai gavo vardines dovanėles. Kartu su saldainių maišeliu kiekvienam darželio auklėtiniui dar buvo įteiktas ir žaisliukas. Šią staigmeną visiems vaikams parengė vieno auklėtinio tėveliai. Ačiū jauniems tėveliams už parodytą sektiną pavyzdį, kaip galima kurti Kalėdų dvasią kiekvienam iš mūsų.
                      Popietei dar daugiau šventiškumo teikė ir renginio vieta. Šiemet Seirijų kultūros namų vadovai darželio ,,Žibutė“ auklėtinius susitikti su Kalėdų Seneliu pakvietė į renovuotą ir visiškai neseniai atidarytą išgražėjusią kultūros namų erdvę. Buvo jauku ir gera šiltoje ir dar dažais kvepiančioje salėje kartu su savo vaikais išgyventi artėjančių švenčių dvasią. Mažųjų programėlę stebėjo ir gražiu spektakliuku pasidžiaugė kultūros namų direktorė Asta Labalaukienė.
                      Malonu, kada geranoriškumo ir altruistiškumo pagrindu kuriami maži stebuklai, tik patvirtinantys teiginį, kad pakiliai nuotaikai nebūtinos ryškios afišos ir skambios frazės. Geranoriškumo bei žmogiškojo faktoriaus principu pagrįstas ir darželio ,,Žibutė“ ugdymo procesas. Šioje įstaigoje kiekvienas vaikas sulaukia tinkamo dėmesio, darželio darbuotojos padaro kur kas daugiau, negu nurodyta jų pareigybinėse instrukcijose. Artėjančių Šventų Kalėdų ir Naujųjų metų proga direktorei Rimai, auklėtojoms Jurgitai, Romai, Vidai, Almai, virėjai Zitai, auklytėms ir visiems ,,Žibutės“ darbuotojams linkime skalsaus Kūčių stalo, Aukščiausiojo palaimos ir darnos šeimoje.


Šventėje dalyvavo, nuotraukas padovanojo ir gražiai viską papasakojo Ilma Bagdonienė